Про соціальні проєкти 

Школи кравецької майстерності та дизайну «Tailors School» 

та діяльність нашої дружньої команди написав журнал Тиждень 

Журнал ТИЖДЕНЬ Школа Портных Киев.jpg

У 2020 році «Tailors School» стала ФІНАЛІСТОМ престижного Міжнародного конкурсу

Partnership For Sustainability Award 2020

від Глобальний договір ООН в Україні

у номінації «Планета»

та отримали нагороду "Зірка Якості" та звання «Краще Підприємство Країни 2020».

Школу кравецької майстерності й дизайну «Tailors School»

було створено 2016 року. 

За рік, у 2017-му, ми ініціювали довгострокові освітні соціальні проекти: 

#SustainableFashion

❤«ШАНС У ПОДАРУНОК»  та  ❤ "Чути СЕРЦЕМ".

Почати усвідомлено споживати, і таким чином долучитись до порятунку планети, під силу кожному!
Для цього команда Школа кравецької майстерності та дизайну «Tailors School»  за підтримки Український культурний фонд розробила методичний посібник з пошиття п'яти базових речей за методом "нуль відходів" та створила 4 відео майстер-класи для початківців. Всі матеріали викладі у ВІЛЬНИЙ ДОСТУП!

ucf_logo_transparent_ua_full_color.png

Відео посібник «4 БАЗОВІ МОДЕЛІ ПОШИТТЯ БЕЗ ЗАЛИШКІВ»: 

Серія 1 – СПІДНИЦЯ: https://youtu.be/MJP8TRgy7r0

 

Серія 2 – СУКНЯ: https://youtu.be/pxGu9rC4DUU

 

Серія 3 – ШТАНИ: https://youtu.be/aviqj48z08s

 

Серія 4 – СОРОЧКА: https://youtu.be/FZRiiKQn0co

 

  • Методичний посібник (електронна версія)

«5 базових моделей одягу пошиття без залишків» (дві спідниці, сукня, штани та сорочка): https://drive.google.com/file/d/1bAImzhiGDukwYZbA3ryhcgf7AGbMLnCK

ШансВподарок_социальный проект.jpg

Для участі у проекті необхідно подати заявку:  

 

Обрати курс для навчання

(за напрямком «по душі»):

ЦІЛІ соціального проекту «ШАНС У ПОДАРУНОК»:


• Надати безкоштовне навчання (освіту) і доступ до працевлаштування (стабільного заробітку) незахищеним верствам населення (сироти; багатодітні сім'ї, діти і дружини загиблих в АТО) та людям з обмеженими можливостями (інвалідам по слуху).


• Надати можливість забезпечити стабільний дохід, змінити професію, отримати нову роботу, або, навіть, стати дизайнером та створити власну торгову марку.

Для участі у проекті необхідно: 

• Розповісти (аргументувати) чому саме вам має бути подарований цей шанс. • Надати документи які підтверджують те, що ви відноситесь до однієї з категорій незахищених верств населення.

 

* Порада: Не варто робити наголос на те, що ви заслужили отримати цей шанс через пережиті труднощі, а також бити на жалість. Адже не проблеми роблять вас гідним часу і ресурсів користувачем грантом, а ваше бачення їх подолання. У листі не повинні читатися песимізм, агресія або закиди. Відійдіть від кліше і загальних фраз, напишіть про ваших мрій, про те, що завдяки Гранту Ви зможемо змінити, досягти, зробити!

ЦІЛІ соціального проекту ❤ "Чути СЕРЦЕМ"


Надати доступ до працевлаштування за креативними і висококваліфікованими професіями людям з обмеженими можливостями (інвалідам по слуху).


• Надати можливість для осіб з інвалідністю у зв’язку з ураженням слуху реалізувати власні мрії та творчі здібності й розпочати власну fashion історію або влаштуватися на роботу.

Сталість проекту:


У подальшому створені протягом проекту відео-уроки будуть використовуватися для навчання нових курсантів, що набиратимуться за підтримки державних соціальних служб і УТОГ. Школа кравецької майстерності й дизайну «Tailors School» на волонтерських засадах проводитиме навчання, а Консорціум партнерських організацій забезпечить працевлаштування курсантів. Географія охоплення проектними заходами буде поступово розширюватись від Києва і Київської області до інших областей і всієї території України.